دیوارپوش مهدکودک ، دیوارپوش مهد کودک

دیوارپوش مهدکودک : در دنيای مدرن امروزی عوامل زيادی بر يادگيری کودکان در محيط های آموزشی تاثير گذار هستند.  عواملی چون دبير ، نوع تدريس ، کتاب های کمک آموزشی و ... اما بحثی که کمتر به ان اشاره شده است بحث زيبايی محيط آموزش ميباشد که ناخوداگاه کودک را به سمت يادگيری می کشاند و محيط آموزش را از فضايی خشک و کسل کننده به محيطی جذاب و رويايی تبديل ميکند ، ديوار پوش مهدکودک و کفپوش مهدکودک ميباشند که در زير بيشتر با آن آشنا ميشويم:

از دير باز بحث ايمنی محيط تحصيل و بازی کودکان بحثی نگران کننده برای والدين بوده است که نگرانی های حاصل از ان موجب محدود نمودن کودکان در سنين پايين شده است که اين موضوع لطمه زيادی از نظر روحی به کودکان وارد ميکند . کودکان نياز به بازی کردن  در زمان تحصيل ، صرف شام و ناهار ، استحمام و بسياری از موارد ديگر دارند و اين بازی کردن است که ياد گيری و حوصله انها را بالا ميبرد .

در کشور ما به دليل امکانات کم مهد کودک ها و محيط های آموزشی کودکان  و نگرانی هميشگی والدين از اسيب ديدن فرزندانشان  همواره انها را محدود کرده اند و فرصت آموزش همراه با بازی را از انها گرفته اند اما امروزه و در سال های اخير با فراهم شدن زمينه های ايمنی ديوار و کف مهد کودک ها اين نگرانی ها رفته رفته کم تر ميشود.

مهد کودک ها و محيط های آموزشی با تجهيز کردن محیط آموزشی خود به وسيله ی ضربه گير فومی محيطی امن برای کودکان به وجود اورده اند تا کودک بدون هيچ امر و نهی به تحصيل در کنار بازی بپردازد

يکی از اين نوع ضربه گير ها ديوار پوش مهدکودک است که از نظر نوع مواد مصرفی و ظاهر انواع مختلفی دارد که در زير به ان اشاره ميشود:

ديوار پوش مهدکودک معمولا به صورت رول فوم و پازل تاتامی در ضخامت استاندارد شش ميل توليد ميشود که ديوار پوش مهدکودک رولی درخواست بيشتری داشته است.

دیوارپوش مهدکودک
دیوارپوش مهدکودک

متخصصين شرکت فومينو با مطالعه و در نظر گرفتن روحيات کودکان اشکال و رنگ های جالبی برای ديوار پوش مهدکودک در نظر گرفته اند که محيطی رويايی برای مهد کودک به وجود مياورد.

استفاده از اشکال حيوانات ، ماشين ، حروف الفبای لاتين و فارسی ، ميوه ها و ... طرح های متنوعی برای ديوار پوش مهدکودک به وجود اورده است که بسيار مورد توجه کودکان قرار گرفته است که علاوه بر کمک شايان در ياد گيری انها محيطی کامل ايمن برای انها به وجود اورده است.

ديوار پوش مهدکودک رولی با عرض ١١٥ سانتی متر و ضخامت شش ميلی متر به صورت طرح دار و تک رنگ ساده و پوست ماری به بازار عرضه می شود که به دليل نصب آسان نسبت به ديوار پوش مهدکودک پازلی خواهان بيشتری دارد.

استفاده از تصاوير زنبور و کرم ابريشم به عنوان سمبل ياد گيری در ديوار پوش مهد کودک تاثير روحی بسيار زيادی بر ذهن کودکان و امادگی انها برای ياد گيری گذاشته است

برای دیوارپوش مهدکودک می توان از دیوارپوش های متنوعی استفاده کرد، در ادامه به توضیح مختصری درخصوص انواع دیوارپوش مهدکودک می پردازیم.

انواع دیوارپوش مهدکودک:

 • تاتامی
 • دیوارپوش رولی
 • دیوارپوش پی وی سی

دیوارپوش  تاتامی مهدکودکی :

نوعی از دیوار پوش مهدکودک که نسبت به انواع دیگر دیوارپوش های مهدکودکی مقرون به صرفه تر می باشد تاتامی ١٠ میلی متر است .دیوارپوش تاتامی علاوه بر قیمت پایین از کیفیت بالایی برخوردار است . ضخامت تاتامی نسبت به دیوارپوش های مهدکودکی دیگر بیشتر بوده و همچنین به علت نداشتن روکش از دوام بیشتری برخوردار است. نصب تاتامی به عنوان دیوارپوش مهد کودک نسبت به نصب دیگر دیوارپوش مهدکودک از حساسیت بیشتری برخوردار است. مهم ترین نکته در هنگام نصب این نوع از دیوارپوش مهدکودک توجه به حساسیت بسیار بالای آن است. دیوار پوش مهدکودکی تاتامی با ضخامت ١٠ میلی متر در ابعاد یک در یک و به صورت قفلی یا همان پازلی عرضه می شود. این دیوارپوش مهدکودک دارای رنگ بندی بسیار متنوع و شادی می باشد که آن را برای دیوارپوش مهدکودک بسیار مناسب کرده است. در تاتامی مهدکودکی به جای روکش نایلونی از آج های برجسته استفاده شده است.

دیوارپوش مهدکودکی رولی مخملی:

 این نوع از دیوارپوش مهدکودک به صورت رولی و در ضخامت های متنوعی تولید و به بازار عرضه می شود. ابعاد دیوارپوش مهدکودک یک در یک می باشد که روکشی از مخمل مرغوب ترک روی خود دارد. دیوارپوش مهد کودک با روکش مخملی در رنگ های شاد و متنوع موجود می باشد . دلیل استفاده از روکش مخملی بر روی دیوارپوش مهدکودک استقامت این روکش در برابر کنده شدن می باشد، در نتیجه اگر دیوارپوش مخملی مهدکودک از مواد مرغوب و با استفاده از ماشین آلات پیشرفته تولید شود به دلیل استفاده از مواد مرغوب و ماشین الات پیشرفته به سختی کنده شده و مدت ها طول میکشد که فرسوده شود . این نوع دیوارپوش مهدکودک برای اولین بار در شرکت فومینو تولید تا مدت ها دستخوش تغییر و فرسودگی قرار نمی گیرد.

ذکر این نکته الزامی است که انحصار تولید دیوارپوش مهدکودکی مخملی برای شرکت فومینو می باشد. این دیوارپوش مخملی به دلیل کم سفارش بودن آن فقط بر اساس سفارش مشتری تولید می شود .

دیوارپوش مهدکودک تولید شده توسط فومینو دارای ویژگی های زیر می باشد:

 • دارای رنگبندی متنوع ، شاد و زنده
 • دیوارپوش مهدکودک دارای قابلیت شستشو می باشد
 • سطوح مخدوش بر روی دیوارپوش موجب آسیب دیدن کودکان می شود. دیوارپوش مهدکودک تولید شده توسط فومینو هیچ سطح برجسته و سفتی بر روی خود ندارد. همین امر موجب می شود که استفاده از این دیوارپوش مهد کودک مانع از هرگونه آسیب به کودکان شود.
 • دیوارپوش مهدکودک به راحتی با تمامی مواد شوینده خانگی قابل شستشو می باشد. پس از شستشوی دیوار پوش مهد کودک هیچ تغییر شکلی در دیوارپوش ایجاد نمی شود.
 • دیوارپوش مهدکودک تولید شده توسط فومینو از مقاومت بالای در برابر نور خورشید بهره مند است.
 • وزن دیوارپوش مهدکودک تولید شده توسط فومینو بسیار سبک می باشد و حمل و نقل آن بسیار راحت است.
 • دیوارپوش مهدکودک دارای قابلیت ضربه گیری بالایی می باشد. همین امر سبب می شود که کودک در هنگام بازی با برخورد به دیوار آسیبی نبیند.
 • سطح دیوارپوش مهدکودک فومینو نرم و آج دار است.

نصب دیوارپوش مهد کودک

نصب دیوارپوش مهدکودک نیازمند تخصص و تبحر می باشد، در واقع اگر شما اقدام به خرید دیوارپوش مهدکودک با بالاترین کیفیت کرده اید، اما نصب آن اصولی و توسط نصاب مجرب انجام نشود، نمی توان انتظار زیادی از کارکرد آن کفپوش و یا دیوارپوش داشت. در همین راستا فومینو اقدام به جذب پرسنل نصاب حرفه ای و مجرب نموده است. نصاب های ما با به کار گیری مرغوب ترین مواد ، اقدام به نصب حرفه ای انواع دیوار پوش و کفپوش مهد کودک می کنند .

مراحل نصب دیوارپوش مهدکودک

برای آشنایی شما عزیزان با نصب دیوارپوش مهدکودک به اختصار نصب این دیوارپوش توضیح داده خواهد شد. برای نصب دیوار پوش مهدکودک ابتدا می بایست چسب مرغوب کاملا به سطح دیوار و قسمت پشت دیوار پوش زده شود و سپس بعد از خشک شدن، اقدام به چسباندن دیوار پوش به دیوار شود . استفاده از چسب مرغوب مهم ترین نقش در نصب دیوارپوش مهد را بازی میکند . همان گونه که در سطرهای قبل ذکر شد دیوارپوشی که به درستی نصب شود علاوه بر زیبایی دو چندان از دوام بیشتری نیز برخوردار است .

توصیه ما را جدی بگیرید:

برای نصب دیوارپوش مهد کودک به هیچ عنوان از میخ و پیچ استفاده نکنید. چراکه نه تنها به مرور زمان موجب پاره شدن و از بین رفتن دیوارپوش مهد کودک می شود، بلکه برای سلامت کودکان درحین برخورد به دیوارپوش خطری جدی وجود دارد.

شست و شوی دیوار پوش مهدکودک:

در شست و شوی دیوارپوش مهدکودک بهترین روش استفاده از دستمال مرطوب است به این روش که دستمال مرطوب را باید در یک جهت و به ارامی بر روی دیوارپوش مهدکودک کشاند. استفاده از مواد شیمیایی و شوینده برای شستشوی دیوارپوش مهد کودک موجب پوسیدگی فوم و فرسایش دیوارپوش می شود .

دیوارپوش مهدکودک
دیوارپوش مهدکودک
دیوارپوش مهدکودک
دیوارپوش مهدکودک

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

+7 #8 فومینو 1396-05-29 06:15
به نقل از رضا فرزانه:
نصب این دیوارپوش های مهدکودک چه جوری انجام میشه؟ خودمون میتونیم نصب کنیم یا نیاز به نصاب هست؟

نصب دیوارپوش مهدکودک را خود نیز می توانید انجام دهید. اما به این نکته توجه داشته باشید که بخشی از تعیین کیفیت و میزان ماندگاری دیوارپوش به نصب آن بستگی دارد. اگر نصب دیوارپوش مهدکودک درست انجام نشود، از طول عمر دیوارپوش کاسته می شود.
بنابراین اگر در این امر متخصص نیستید حتما از فروشنده درخواست نصاب نیز داشته باشید.
نقل قول کردن
+7 #7 فومینو 1396-05-29 06:12
به نقل از سمیرا ساداتی:
در مورد شستشوی دیوارپوش مهدکودک هم توضیح بدید لطفا.

به زودی مقاله درخصوص شستشوی دیوارپوش های مهدکودک خواهیم نوشت. لطفا برای دریافت لینک مقاله به همین صفحه مراجعه فرمایید.
نقل قول کردن
+6 #6 فومینو 1396-05-29 06:11
به نقل از مهشید زارع:
این دیوارپوش های مهدکودک ساخت کدام کشور هستند؟

فومینو به عنوان تولید کننده محصولات فومی ، تولید دیوارپوش های مهدکودک را نیز خود انجام می دهد. تمامی محصولات مندرج در سایت تولید شرکت فومینو می باشند.
محصولات فومینو دارای کیفیت درجه یک هستند.
نقل قول کردن
+7 #5 رضا فرزانه 1396-05-28 14:50
نصب این دیوارپوش های مهدکودک چه جوری انجام میشه؟ خودمون میتونیم نصب کنیم یا نیاز به نصاب هست؟
نقل قول کردن
+6 #4 سمیرا ساداتی 1396-05-27 07:33
در مورد شستشوی دیوارپوش مهدکودک هم توضیح بدید لطفا.
نقل قول کردن
+8 #3 مهشید زارع 1396-05-24 10:58
این دیوارپوش های مهدکودک ساخت کدام کشور هستند؟
نقل قول کردن
+9 #2 فومینو 1396-05-24 10:55
به نقل از زهرا:
استانداردترین ضخامت برای دیوارپوش مهدکودک چنده؟

ًضخامت استاندارد برای هر نوع دیوارپوشی 6 میلی متر می باشد.
نقل قول کردن
+10 #1 زهرا 1396-05-19 17:48
استانداردترین ضخامت برای دیوارپوش مهدکودک چنده؟
نقل قول کردن

مشاوره و خرید

شماره تلفن همراه: 09120191045 (شیرین آبادی)

محصولات پر فروش

 • کفپوش تاتامی +

  کفپوش تاتامی ، کفپوشی است که با استفاده از فوم eva نرم و انعطاف پذیر با قابلیت برگشت پذیری بالا تولید اطلاعات بیشتر
 • فوم بسته بندی +

  فوم بسته بندی تولید شده توسط فومینو بهترین نوع فوم بسته بندی و بهترین فوم محافظ برای بسته بندی ظروف، اطلاعات بیشتر
 • ورق فوم +

  ورق فوم EVA تولید شده توسط فومینو با دانسیته بالا و ضخامت ۱ تا ۳۲ میلی متر در رنگ های مختلف تولید اطلاعات بیشتر
 • ورق فشرده يا سخت +

  ورق فشرده سخت از محصولات فومی تولیدشده توسط فومینو می باشد. ورق فشرده به صورت ورق فوم عرضه می شود اطلاعات بیشتر
 • ورق تی +

  ورق تی از محصولات فومی شرکت فومینو می باشد که زیرمجموعه ورق فوم هستند و دارای کاربردهای متفاوتی می باشند. اطلاعات بیشتر
 • فوم سايلنت +

  فوم سایلنت در رنگ های سفيد و مشکی و عرض ١٥٠ سانتس متر يا ١٤٥ سانتی متر به صورت طاقه ٥٠ متری تولید اطلاعات بیشتر
 • ديوارپوش و کفپوش مهد كودک +

  کفپوش مهدکودک تولید شده توسط فومینو با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ها و دانش روز دنیا تولید شده است. اطلاعات بیشتر
 • استپ يوگا +

  استپ یوگا یا تخته یوگا یکی از ابزار های مهم تمرینات یوگا می باشد . شرکت فومینو استپ یوگا را در اطلاعات بیشتر
 • مت يوگا +

  مت یوگا یا یوگا مت که به آن تشک یوگا یا زیرانداز یوگا نیز گفته می شود ، به عنوان زیرانداز اطلاعات بیشتر
 • كوسن يوگا +

  کوسن یوگا یکی از ابزار های یوگا می باشد که در ابعاد استاندارد به صورت یک رو اج تولید می اطلاعات بیشتر
 • تشک ایروبیک ، تشک ژيمناستيک +

  تشک ایروبیک در رنگ بندی متنوع و شاد و ابعاد مشخص و استاندارد با روکش برزنتی تولید می شود. رو اطلاعات بیشتر
 • فوم پشت چسب دار +

  فوم پشت چسب دار یکی از محصولات فومی صنعتی فومنیو می باشد که جهت استفاده در موارد گوناگون از جمله اطلاعات بیشتر
 • فوم قطعه سازی +

  فوم با توجه به خواص و ویژگی های منحصر به فرد خود میتواند در بسیاری صنایع و محصولات به کار اطلاعات بیشتر
 • ورق فوم +

  ورق فوم در ایران اولین بار در دهه ٧٠ در صنعت کفاشی مورد استفاده قرار گرفت، بعد از گذشت چند سال اطلاعات بیشتر
 • فوم رول +

  فوم رول نوعی از فوم می باشد که از فوم EVA تولید شده و استحکام بالا و چگالی مناسبی داردو اطلاعات بیشتر
 • كفپوش گرانولی ( کفپوش لاستیکی ) +

  کفپوش لاستیکی فومینو تولید شده از مواد اولیه درجه ۱ شامل ضایعات لاستیکی خرد شده و یا گرانول خام می باشد، اطلاعات بیشتر
 • دیوارپوش مهدکودک +

  دیوارپوش مهدکودک : در دنيای مدرن امروزی عوامل زيادی بر يادگيری کودکان در محيط های آموزشی تاثير گذار هستند. عواملی چون اطلاعات بیشتر
 • 1
ما را در گوگل محبوب کنید